دانلود آهنگ محلی جدید، موسیقی نواحی، فولکلور و اقوام ایران

6 گیگ اینترنت قطعی ویژه ماه رمضون ، کلیک کن !
ورود عضویت

آلبوم یاشاییش یوللاری اثر ناصر خندانی منتشر شد

آلبوم یاشاییش یوللاری اثر ناصر خندانی منتشر شد

۲۱ اسفند ۱۳۹۷

آلبوم یاشاییش یوللاری آلبوم جدید ترکی آذری از ناصر خندانی، راهی بازار موسیقی شد. به گزارش بونگ تونز و به نقل از  موسیقی ایرانیان، «یاشاییش یوللاری» نام آلبومی ست از ناصر خندانی که در فضایی از موسیقی آذریِ پاپ- راک و در قالب ۱۱ قطعه به عناوین «یاشاییش یوللاری»، «یار قاصدی»، «بیر ملکه»، «تک قویما»، […]

آلبوم یاشاییش یوللاری

آلبوم یاشاییش یوللاری آلبوم جدید ترکی آذری از ناصر خندانی، راهی بازار موسیقی شد.

به گزارش بونگ تونز و به نقل از  موسیقی ایرانیان، «یاشاییش یوللاری» نام آلبومی ست از ناصر خندانی که در فضایی از موسیقی آذریِ پاپ- راک و در قالب ۱۱ قطعه به عناوین «یاشاییش یوللاری»، «یار قاصدی»، «بیر ملکه»، «تک قویما»، «چهار شنبه سوری»، «سن سن منیم»، «گول اوزلو سئوگیلیم سن»، «من سنیم سئومدیم»، «رحم ائیله گل»، «عینالی» و «چیلله»، به اجرا در آمده است. این مجموعه قطعاتی متنوع دارد و ترک‌های پاپ راک بخشی از آن است که بی شک شنیدار مخاطب را نوازش می کند.

زبان‌های اقوام مختلف در کشورمان مورد بی مهری‌ّای زیادی قرار گرفته‌اند. تولید آثار فرهنگی هنری مثل موسیقی به این زبان‌ها به حفظ ارزشهای فرهنگی اقوام کمک می‌کند. زبان آذری بعد از فارسی بیشترین گویشور را در کشور دارد و هموطنان آذری زبان ما بیش از این‌ها تشنه تولیدات داخلی به زبان مادری خودهستند.

گفتنی است است که آلبوم موسیقی آذری «یاشاییش یوللاری» از ناصر خندانی، راهی بازار موسیقی شده و علاقمندان می توانند نسخه فیزیکی و اورجینال اثر را از مراکز معتبر فروش در بازار موسیقی تهیه نمایند.

بر چسب ها : , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

00:00
00:00