دانلود آهنگ محلی جدید، موسیقی نواحی، فولکلور و اقوام ایران

6 گیگ اینترنت قطعی ویژه ماه رمضون ، کلیک کن !
ورود عضویت

یکی از میادین شهر پاوه به نام « میدان دف » نامگذاری شد

یکی از میادین شهر پاوه به نام « میدان دف » نامگذاری شد

۲۱ اسفند ۱۳۹۷

یکی از میادین شهر پاوه از شهرهای استان کرمانشاه « میدان دف » نام گرفت. به گزارش بونگ تونز به نقل از ایلنا،  لطف الهی (رییس شورای شهر پاوه) از نامگذاری میدانی در این شهر به نام « میدان دف » خبر داده است. در آبان‌ماه امسال به مناسبت هفته وحدت با حضور ۲۰۰ دف […]

میدان دف پاوه

یکی از میادین شهر پاوه از شهرهای استان کرمانشاه « میدان دف » نام گرفت.

به گزارش بونگ تونز به نقل از ایلنا،  لطف الهی (رییس شورای شهر پاوه) از نامگذاری میدانی در این شهر به نام « میدان دف » خبر داده است.

در آبان‌ماه امسال به مناسبت هفته وحدت با حضور ۲۰۰ دف نواز، از بزرگترین «دف» جهان در شهر پاوه رونمایی شد و حال میدانی که این دف در آن نصب شده، میدان «دف» نام گرفته است.

رییس شورای شهر پاوه پیش‌تر در اینباره گفته است: باتوجه به نگاهی که شورای شهر پاوه به آئین‌ها و مراسمات و سنن مردم دارد بنا به درخواست مدیرعامل خانه دف پاوه مبنی برنصب نمادی بزرگ از دف در یکی از میادین شهر پاوه در راستای حفظ و توجه به این سازه آئینی مردم منطقه که در برنامه‌های دینی جایگاه ویژه‌ای دارد، شورای شهر پاوه با مصوبه‌ای این امر را محقق کرد.

پاوه یکی از شهرهای شمالی استان کرمانشاه است که در مجاورت مرز ایران و خارج (اقلیم کردستان) قرار دارد و به دلیل ساختار پلکانی به شهر هزارماسوله مشهور است.

بر چسب ها : , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

00:00
00:00