دانلود آهنگ محلی جدید، موسیقی نواحی، فولکلور و اقوام ایران

6 گیگ اینترنت قطعی ویژه ماه رمضون ، کلیک کن !
ورود عضویت

شادیانه‌های موسیقی اقوام در برنامه شب موسیقی شبکه چهار

شادیانه‌های موسیقی اقوام در برنامه شب موسیقی شبکه چهار

۲۱ اسفند ۱۳۹۷

برنامه شب موسیقی شبکه چهار در بیست و دومین قسمت خود به موضوع شادیانه‌ها در موسیقی محلی پرداخت. به گزارش بونگ تونز، بیست و دومین قسمت از برنامه شب موسیقی شبکه چهار روز یکشنبه (۱۹ اسفند ماه) با حضور کیوان پهلوان (مدرس، مؤلف و استاد دانشگاه) و مرتضی گودرزی (نوازنده و خواننده موسیقی خراسان) به […]

برنامه شب موسیقی شبکه چهار

برنامه شب موسیقی شبکه چهار در بیست و دومین قسمت خود به موضوع شادیانه‌ها در موسیقی محلی پرداخت.

به گزارش بونگ تونز، بیست و دومین قسمت از برنامه شب موسیقی شبکه چهار روز یکشنبه (۱۹ اسفند ماه) با حضور کیوان پهلوان (مدرس، مؤلف و استاد دانشگاه) و مرتضی گودرزی (نوازنده و خواننده موسیقی خراسان) به موضوع شادیانه‌ها در موسیقی محلی پرداخت.

کیوان پهلوان، کارشناس زبان و ادبیات انگلیسی و دکترای فولکلور است و حوزه فعالیت او موسیقی نواحی ایران با تاکید بر پژوهش پیرامون دف و دایره در گستره ایران فرهنگی (ایران، هند، تاجیکستان، آذربایجان، ترکیه و اعراب همسایه) است.

همچنین مرتضی گودرزی، آهنگساز، محقق، نوازندهٔ دوتار خراسان و خوانندهٔ موسیقی سنتی ایرانی که بیشتر بر روی موسیقی محلی شمال خراسان تمرکز دارد. او طراح و سازندهٔ «دوتار معاصر» است.

از دیگر بخش‌های این قسمت ازبرنامه شب موسیقی شبکه چهار پخش قطعه کردی با نوازندگی جلال ذوالفنون در بخش «ناشنیده‌ها» است.

برنامه شب موسیقی شبکه چهار یکی از برنامه‌های «شب‌های هنر» است که به تهیه‌کنندگی حبیب الله ذوالفقاری، پیرامون مسائل موسیقی، یکشنبه شب‌ها ساعت ۲۳ به صورت زنده، از شبکه چهار سیما پخش می‌شود.

بر چسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

00:00
00:00